Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Size Özel Bambu Çubuklu Oda Kokusu
#1
Son yıllarda yakınlarınıza özel günlerinizde hediyelik seçimleri, özel gün organizasyonlarının vazgeçilmez bir parçası oldu. Sözünüzde dağıtmak için hediyelikler, nişan hediyelikleri, kına organizasyonu için hediyelik, nikah şekerleri yerine daha kalıcı hediyeler, düğün yemek masalarının vazgeçilmez elegant hediyelikleri, doğum için kız bebek hediyeliği veya erkek bebek hediyeliği gibi bir çok özel günler için hediyelikler hazırlanmakta. Özel günlerinizde sevdiklerinize ve davetlilere verebileceğiniz elegant hediye seçimlerinden biri de bambu çubuklu şişede oda kokusu. https://www.kokuluhediyelik.com web sitesinde online olarak kendi hediyelik koku şişenizi kendiniz oluşturuyorsunuz ve hediyelik fiyatı seçimlerinize göre sitede belirleniyor. Önce kare şişe veya silindir şişe olarak, 50 cc, 100 cc veya 200 cc’lik koku şişesi seçiyorsunuz, sonra altın, gümüş veya siyah renk kapağınızı seçiyorsunuz, peşinden Japon kiraz çiçeği, lavanta esintisi, bahar tazeliği veya okyanus ferahlığı seçeneklerinden reed diffuser oda kokusu seçiyorsunuz, ahşap çubuk, siyah veya beyaz rattan çubuk seçeneklerinden oda kokusu çubuğu seçip, 3 veya 6 adet olarak çubuk adedinizi belirliyorsunuz, ilk aşamayı tamamladınız.
Sonra sıra hediyeliklerin süslenmesi ve ambalaj kısmına geliyor. Koku şişenizi ve bambu çubuklarınızı ister kutusuz, ister altı kartonsuz asetat kutulu, isterseniz de alt tarafında altın, gümüş, siyah, beyaz, kraft, pembe, mavi renklerinden birine sahip karton kapaklı asetat kutunuzu seçiyorsunuz. Tabii özel gününüze veya davetinizin konseptine göre süsleme rengini seçmenizi öneriyoruz, kız çocuk için pembe kutu, erkek çocuk için mavi kutu, nikah için beyaz kutu gibi.
Peşinden asetat kutunuz için kurdele seçimi yapabiliyorsunuz, kurdele seçenekleri ise altın simli, gümüş simli, beyaz saten, kırmızı saten, mavi saten, pembe saten olabiliyor, tabii isterseniz kurdele istemiyorum seçeneği de var.
 
Sonra isterseniz kutunuzun üzerinde kuş tüyü de ekletebiliyorsunuz, kuş tüylerinin renk seçenekleri ise kırmızı, mavi, beyaz, pembe, fuşya, lila olarak bulunuyor. Tabii ki kuş tüyü istemiyorsanız tüy istemiyorum seçeneği de mevcut.
Yani cam şişe, kapak, koku, bambu çubuk çeşidi, çubuk adedi, kutu, kurdele ve kuş tüyü seçenekleri ile kendinize özel ve misafirlerinize unutamayacakları bir hediye hazırlatmış oluyorsunuz.
Siz kendi hediyeliğinizi oluştururken form sayfasının en altında otomatik olarak fiyatlar güncelleniyor, yani her seçeneğinizde fiyatın ne kadar olacağını da anında görüyorsunuz. Peşinden en az 50 adet olmak üzere sipariş adedinizi yazıyorsunuz, adınızı soyadınızı, telefonunuzu, e-posta adresinizi, teslimatın yapılmasını istediğiniz adresi ve mesajınızı yazıyorsunuz, siparişinizi veriyorsunuz. Kokulu Hediyelik yetkilileri hemen sizi geri arıyor ve sipariş teyidinizi alıyor. Peşinden birkaç gün içinde siparişiniz istemiş olduğunuz adrese teslim edilmek üzere hazırlanmaya başlıyor. Özel günleriniz için bambu çubuklu şişe oda kokusu hediyelikler şimdi daha kolay ve ekonomik fiyata.
https://www.kokuluhediyelik.com
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)